Sanito

Firma SANITO SP. Z O.O.  została założona w 2006 r. Swoją główną działalność koncentruje na propagowaniu (w swoich projektach i realizacjach) innowacyjnych, ekonomicznych oraz ekologicznych systemów ogrzewania obiektów. Od 2007 r. działalność Firmy skupia się przede wszystkim na planowaniu, wykonywaniu oraz serwisowaniu instalacji grzewczo- chłodzących bazujących na pompach ciepła, fotowoltaice, kogeneracji i kolektorach słonecznych.

Głównym celem naszej Firmy jest wykonywanie inteligentnych systemów grzewczo- chłodzących, które pozwolą uzyskać komfortowe warunki przy nieznacznym wykorzystaniu energii. Instalacje te tworzymy z myślą o wymagających Klientach, dla których istotne są niskie koszty użytkowania, bezobsługowość, solidność wykonania, wysoka jakość oraz komfort.
Najważniejsza jest końcowa satysfakcja Klienta, dlatego też bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie, co pozwala nam doskonalić i wdrażać nowe, sprawdzone rozwiązania zróżnicowane zarówno pod względem ceny, jak i techniki – dostosowane do indywidualnych oczekiwań naszego Klienta.

Powrót